GenelNevşehir

Altınyıldız’da Zümre Toplantıları Devam Ediyor

Altınyıldız ilköğretim KurumuZümre öğretmenleri ve okul idaresi Koronavirüs’e karşı alınan eğitim arasının uzaması durumunda yapılacak iş ve işlemleri görüşmek üzere bir araya geldi.

            Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak okulların 16-30 Mart 2020 tarihleri arasında MEB tarafından Koronavirüs’e karşı tedbir olarak ara verilmesinin ardından öğrencilerimizi evlerine çalışma programları düzenleyip göndermiştik.24 Mart 2020 saat 11.00’de İlkokul öğretmenlerimiz ile,saat 13.00’de 7 ve 8.sınıf öğretmenleriyle ,saat 15.00’de ise 5 ve 6.sınıf öğretmenleriyle ile yapılan toplantıyla da Milli Eğitim Bakanlığının bugün yapacağı toplantının ardından belli olacak olan  30 Mart 2020 tarihinden sonra sürecin uzaması durumunda öğrencilerimiz için eğitimin nasıl yapılacağı konuşuldu. Öğretmen eğitimlerinin de  yapıldığı bu toplantılarda dijital ortamda online ve canlı yapılacak derslerle ilgili hazırlık ve planlama çalışmaları yapılmıştır.

            Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak eğitime verilen bu ara içerisinde öğrencilerimizin eğitim-öğretim sürecinde her türlü desteği vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı günler diliyoruz.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel