GenelNevşehir

Başkan Rasim Arı Aa’nın Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 100’üncü yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Arı, 6 Nisan 1920’de kurulan ve Milli Mücadele’nin sesi olan AA’nın, kuruluşundan bu güne kadar doğru, tarafsız, ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde görevini yürüterek halkın güvenilir haber kaynağı olma başarısını gösterdiğini belirterek, AA’nın büyük özveri ve emekle yayımladığı haberlerin, dünya ve Türkiye’de takdirle karşılandığını belirtti.

Arı, mesajında şunları kaydetti:

”Anadolu Ajansı, kurulduğu günden itibaren habercilik alanında güvenilirliğini kanıtlamış, ilkesinden taviz vermemiş ve yaptığı haberlerle ülke genelinde ve ilimizde güvenilir bir haber kaynağı olmuştur. Bu alanda doğru, ilkeli ve tarafsız haberciliğin yerleşmesinde, basın sektöründe gazeteci, yazar yetişmesinde Anadolu Ajansı her zaman öncülük etmiştir ve etmeye de devam etmektedir. Dün olduğu gibi bugün de tüm dünyada yerli ve milli sesimiz olan AA’nın 100. kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularla kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel