GenelNevşehir

NTSO ve NTB Tarafından Vefa Sosyal Destek Projesi Kapsamında Gıda Yardım Paketleri Dağıtıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Nevşehir Ticaret Borsası tarafından hazırlanan gıda yardım paketleri, Nevşehir Valiliği öncülüğünde Vefa Sosyal Destek Programı kapsamında ihtiyaç sahibi hemşerilerimize dağıtıldı. Temel ihtiyaç maddesi 20 üründen oluşan yardım kolileri 2400 aileye iletildi.

Konuyla ilgili Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız: “Her sene geleneksel olarak yaptığımız yardımları bu sene Covid-19 salgınının yarattığı mağduriyet sebebiyle erkene almış ve yardım miktarını elimizdeki imkanlar dahilinde arttırmış bulunuyoruz. Beraberlik ve paylaşmanın önemini bir kez daha gösterdiği bu günlerde ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ve esnafa elimizden geldiğince yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu vesile ile bu dayanışmaya katkı sağlayan TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın RifatHisarcıklıoğlu’na, Nevşehir Valimiz Sayın İlhami Aktaş’a ve tüm üyelerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ise:

“Coronavirüs salgınının tüm dünyada ekonomileri ve sosyal hayatı zorladığı bu günlerde şehrimizdeki vatandaşlarımızın ve üyelerimizin ihtiyaçlarına katkı sağlayabilmek için TOBB ve Nevşehir Ticaret Odamız ile iş birliği içinde yardım paketleri hazırladık. Geleneksel yardım paketlerimizi bu sene elimizden geldiğince arttırarak Valiliğimiz öncülüğünde ihtiyaçsahiplerine ulaştırdık.”dedi.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel