Genel

Altınyıldız’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2.sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı online canlı bağlantılarla coşkuyla kutlandı.

            Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bir bayram olarak kabul ederek, çocuklara gösterdiği değeri ve önemi bir kez daha göstermiştir. Canlı yayın sitemimiz üzerinde hazırlanan programda, oratoryogösterisi, halk oyunları, Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından evlerinde seslendirilmiş istiklal marşları, Geleneksel Kitap şenlikleri kapsamında okulumuzu ziyaret beden sanatçı ve yazarlarımızı kutlama mesajları, öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan kutlama mesajları ve okulumuz öğrencileri tarafından hazırlanan 23 nisan videolarının sunumuyla tamamlanmıştır.

            Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın,Cumhuriyet’imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde,toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu,görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı,düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.Varlığımız Türk Varlığına Armağan Olsun.

            Programın hazırlanmasında emeği geçen 2.Sınıf öğretmenlerimiz İLYAZ AYDIN,SİBEL ÖZDİL,SEMA EMİRAĞAOĞLU,NEVAL GÖNENBABA,CUMHUR DEMİRSOY, Halk Oyunları öğretmenimiz Kübra EKİCİ,Müzik öğretmenimiz GÖKHAN DEMİR ve sevgili öğrencilerimize, programda bizleri yalnız bırakmayan saygıdeğer velilerimize teşekkür eder,Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımızla kutlarız.

TÜM DÜNYA ÇOCUKLARININ

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel