GenelNevşehir

Sosyal Medya Üzerinden “NEVÜ Söyleşileri”

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  (NEVÜ) tarafından sosyal medya üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” düzenlenecek.

Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle eğitim-öğretim hayatına uzaktan eğitimle devam eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ), bu süreçte kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci ve yazarları konuk edecek.

Bu kapsamda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından başlatılan “NEVÜ Söyleşileri”nin  ilk konuğu Milli Eğitim Bakan Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu olacak.  5 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:00’da üniversitenin kurumsal “@nevukurumsal” instagram hesabı üzerinden Moderatörlüğünü  NEVÜ Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Yasin Temel’in yürüteceği ve  canlı düzenlenecek  söyleşiye  konuk olacak olan Doç. Dr. Çolakoğlu, “Pandeminin Eğitim Dünyasına Öğrettikleri” başlığı adı altında “Gerçek Değişimler Krizlerle Ortaya Çıkar” üzerine konuşacak.

MEB Bakan Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu’nun konuk olarak katılacağı program ile başlayan NEVÜ Söyleşilerinin diğer konukları ve söyleşi konuları önümüzdeki günlerde üniversitemiz ana sayfasında duyurular bölümünde paylaşılacak.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel