AvanosGenel

Avanos Belediyesi Berberleri ve Kuaförleri Dezenfekte Etti

Avanos Belediyesi, hafta başı İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde açılması planlanan berber ve kuaförlerde dezenfekte çalışmalarına başladı.

Avanos Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Covıd-19 salgını nedeniyle yaklaşık bir buçuk aydan fazladır kapalı olan berber ve kuaförler pazartesi günü kapasitelerinin yarısı ve randevu sitemi üzerinden kepenkleri geri açıyor.

Bu kapsamda dezenfektasyon ekipleri,  11 Mayıs tarihi itibari ile belirlenen kurallar doğrultusunda iş başı yapacak olan berber ve kuaförlerin dezenfekte işlemlerine başladı. Halk sağlığının korunması için ekipler, iş yerlerini dezenfekte etti.

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş  yaptığı açıklamada; “Pazartesi günü vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak olan berber ve kuaförlerimizi de bu kapsamda dezenfekte ettik. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız için iş yerlerini hijyenik ve steril bir hale getirdik. Dezenfeksiyon çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu zorlu süreç bitene kadar, tüm imkânlarımızı vatandaşlarımız için sonuna kadar kullanacağız” dedi.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Avanos