GenelNevşehir

Vali Aktaş, “Anneler Günü” dolayısıyla ziyaretler gerçekleştirdi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, “Anneler Günü” dolayısıyla şehitlerimiz Oktay Arıkan ile Selim Bingöl’ün annelerini ve 101 yaşındaki Penbe Kayacı’yı evlerinde ziyaret etti.

            Anneler Günü dolayısıyla ilk olarak İlimiz Merkez Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde ikamet eden Şehit Oktay Arıkan’ın annesi Hüsne Arıkan’ı ve akabindede Güzelyurt Mahallesinde ikamet eden Şehit Selim Bingöl’ün annesi Mürvet Bingöl’ü evlerinde ziyaret eden Vali İlhami Aktaş; “Şehitlerimizin anneleri, babaları, aileleri bizlere birer emanettirler. Başta tüm şehitlerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerin anneler gününü kutluyorum” dedi.

            Vali Aktaş ziyaretlerinde, şehitlerimizin annelerine çiçek, eşarp ve çeşitli hediyeler takdim etti.

            Şehit annelerinin ziyaretlerinin ardından da İlimiz Merkezde ikamet eden Penbe Kayacı’ya, anlamlı günde anlamlı ziyarette bulundu. 

            İlimiz Merkez Cevher Dudayev Mahallesinde ikamet eden 1919 doğumlu, 101 yaşındaki Penbe Kayacı’ya ziyarette bulunan Vali İlhami Aktaş, kendileri ile bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi ve şahsında bütün annelerin anneler gününü kutladı ve “her daim baştacımızsınız” dedi.

            Vali Aktaş ziyaretlerinde, 101 yaşındaki Penbe Kayacı’ya;çiçek, eşarp ve çeşitli hediyeler takdim etti.

            Vali Aktaş’a ziyaretlerinde;  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener de eşlik etti.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel