Genel

Başkan Arı 350 Evler Mahallesinde

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 350 Evler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Arı, “Bu kadim şehrin halkı bizden hizmet bekliyor, yapacak çok işimiz var. Boşa harcayacak bir saniyemiz bile yok. Tüm çabamız Nevşehir halkının yaşam kalitesini arttırmak için hizmet üretmek.” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana her fırsatta vatandaşlarla buluşan ve yerel hizmetler noktasında görüş alışverişi yapan Belediye Başkanı Rasim Arı, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Beraberindeki başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte gittiği mahallelerde incelemelerde bulunarak mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Arı, aynı zamanda mahallelerde yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunuyor.

Son olarak eşi Melek Arı ile birlikte 350 Evler Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Arı, burada mahalle sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılandı.

Vatandaşların çeşitli konulardaki talep ve önerilerini dinleyerek taleplerin çözümü için ilgili birim müdürlerine talimat veren Arı, “Bu şehrin güzel insanlarına hizmet etmek adına ilk günkü heyecanımızla gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde hem şehrimizin sorunlarını çözeceğiz hem de birlik ve beraberlikten doğan bereketi bu şehre yayarak güzel hizmetler üreteceğiz. Bunu hep birlikte yapacağız.” şeklinde konuştu.

Arı, incelemelerde bulunduğu mahallelerde tespit edilen tüm sorunların yapılan planlama çerçevesinde giderileceğini ve şehre değer katacak projelerin hayata geçirileceğini ifade etti.

 Arı; “Geride bıraktığımız süre içerisinde özellikle alt yapı çalışmalarına büyük önem verdik. Şehrimizin bu konuda ciddi bir sıkıntısı vardı. Bununla birlikte sıcak asfalt ve çevre düzenleme çalışmaları ile şehrimizin çehresi kısa sürede değişti. Su sorununun çözümü noktasında önemli bir mesafe kat ettik. Hayata geçirdiğimiz birçok proje ile birlikte de Türkiye’ye örnek olacak bir şehir oluşturma konusunda ciddi adımlar attık. Tüm bunların devamı gelecek. Halkımızın bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz.” diye konuştu.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel