GenelNevşehir

Muşkara Gazetesi 10 yaşında

Nevşehir basınının lider ve referans gazetesi Muşkara Haber, yeni yaşını kutladı.Tüm çalışanların katıldığı törende alkışlar eşliğinde 10’uncu yıl pastası kesildi.

Nevşehir 10 yıldır Muşkara okuyor

Nevşehir basınının lider ve referans gazetesi Muşkara, 10’uncu kuruluş yıldönümünü kutladı.

Simtel Ofset Matbaacılık Ltd. Şti. bünyesinde 28 Mayıs 2010 yılında başladığı yayın hayatına devam eden Kapadokya MuşkaraHaber Gazetesi, yeni yaşını pasta keserek kutladı.

Muşkara Gazetesi sahibi Bayram ve Tevfik Ekici kardeşler, yaptığı açıklamada, “Yayın hayatına başladığı 28 Mayıs 2010’dan bu yana yenilikçi, öncü, cesur ve çok sesli kimliği ile Nevşehir’deki gazetecilik anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Muşkara Gazetesi, Nevşehir’in tartışmasız en iyi gazetesi olarak zirvedeki yerini, başarısına başarı katarak korumaya devam ediyor.” dedi.

Tüm çalışanlarına teşekkür eden Ekici kardeşler, “Deneyimli kadrosu ile Nevşehir’in nabzını tutan Muşkara Gazetesi, toplumu ilgilendiren konuları gündeme taşıyarak, tarafsız, özgün ve bağımsız bir yaklaşımla kamuoyunu bilgilendirip, her yaştan insana hitap ediyor. Bizi Nevşehir’in en iyi gazetesi yapan tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Haber: Alparslan Körükçü

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel