GenelNevşehir

NEVÜ’den “COVID-19 (SARS-CO V-2): Dün, Bugün, Yarın” Konulu Söyleşi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında “COVID-19 (SARS-CO V-2): Dün, Bugün, Yarın” konulu şöylesi gerçekleştirilecek. 

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci ve yazarları ağırlayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve NEVÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NUZEM) koordinatörlüğünde düzenlenen“NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının ve altıncı konuğu olacak olan NEVÜ Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, ““COVID-19 (SARS-CO V-2): Dün, Bugün, Yarın”” üzerine konuşacak.

Söyleşi NEVÜ personeli için olup, NUZEM koordinatörlüğünde canlı yayın olarak yapılacak ve katılım bağlantısı e-posta ile gönderilecek.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel