AvanosGenel

Avanos’ta Mahalle Muhtarlarından Başkan İbaş’a teşekkür plaketi

????????????????????????????????????

Korona virüs tedbirleri kapsamında yapılan maske, dezenfektan ve erzak kolisi yardımlarından dolayı Avanos’ta bulunan 7 Mahalle Muhtarı Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’a teşekkür edip plaket taktim ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaret, esnasında Yukarı Mahalle Muhtarı Osman Yetişen Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş’aMuhtarlar adına plaket takdim etti.

Muhtarlar adına konuşma yapan  Bahçelievler Mahalle Muhtarı Ahmet Adıyaman; ‘’ Kovid 19 salgınının başladığı andan itibaren gerek vatandaşlarımızın evlerine kadar ücretsiz maske ve dezenfektan dağıtımı olsun; gerek ihtiyaç sahiplerine erzak kolilerinin veren elin alan elden haberi olmadan büyük bir hassasiyetle dağıtılması olsun, bu sürece ilişkin gerçekleştirilen tüm faaliyetlerde siz belediye başkanımız başta olmak üzere tüm birimlerinizin biz muhtarlarla ve halkla omuz omuza verdiğiniz mücadeleden dolayı tüm muhtarlarımız ve Avanos halkı adına teşekkürlerimi sunarım.’’ Dedi.

ZiyaretAvanos Belediye BaşkanI Celal Alperİbaş ve muhtarlarımızın salgın ve salgına yönelik devam etmekte olan çalışmalar hakkındaki değerlendirmeleri ile sona erdi.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Avanos