GenelNevşehir

NEVÜ’den “Modern Dünyada Öznenin Ölümü ve Varolma Mücadelesi Olarak Hakikatsiz Tezahür Teşhir ” Konulu Söyleşi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında “Modern Dünyada Öznenin Ölümü ve Varolma Mücadelesi Olarak Hakikatsiz Tezahür Teşhir” konulu şöylesi gerçekleştirilecek. 

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci ve yazarları ağırlayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve yedincisi gerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu olacak olan NEVÜ Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Ensar Çetin “Modern Dünyada Öznenin Ölümü ve Varolma Mücadelesi Olarak Hakikatsiz Tezahür Teşhir” üzerine konuşacak.

04 Haziran 2020 Perşembe günü saat: 21:00’de https://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri  kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel