GenelNevşehir

Nevşehir Belediyesi’nden Berber Ve Kuaförlere 400 Adet Koruyucu Siperlik

Nevşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede normalleşme süreci çerçevesinde hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarına Belediye Başkanı Rasim Arı’nın talimatıyla koruyucu siperlik desteğinde bulundu.

Koronavirüs salgınının ilk gününden itibaren ihtiyaç sahipleri için tüm imkanlarını seferber eden Nevşehir Belediyesi, normalleşme sürecinde de esnaf ve vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Normalleşme adımları kapsamında faaliyetlerine başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarının geçtiğimiz haftalarda dezenfekte çalışmalarını tamamlayan Nevşehir Belediyesi, şimdide esnaflara koruyucu siperlik desteğinde bulundu.

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın talimatıyla hazırlanan 400 adet koruyucu siperlik, Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Erkut tarafından Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan’a teslim edildi.

Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret eden Başkan Yardımcısı Erkut, burada oda yöneticileri ve üyeleri ile bir süre görüştü.

Ziyarette, Belediye Başkanı Rasim Arı’nın selamını ilettiği oda yöneticileri ve üyelerine Nevşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çeşitli çalışmalara ilişkin bilgi veren Erkut, faaliyetlerine yeniden başlayan esnaflara hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel