GenelNevşehir

NEVÜ’den “COVID-19 Pandemi Sürecinde Hemşirelik” Konulu Söyleşi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında “COVID-19 Pandemi Sürecinde Hemşirelik” konulu şöylesi gerçekleştirilecek. 

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci ve yazarları ağırlayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve sekizincisi gerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu olacak olan NEVÜ Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ş. Dilek Güven,  “COVID-19 Pandemi Sürecinde Hemşirelik” üzerine konuşacak.

06 Haziran 2020 Cumartesi günü saat: 21:00’de https://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri  kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel