GenelNevşehir

NEVÜ’de “COVID-19 Salgınının Kapadokya Turizmine Etkileri” Konuşulacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında, “COVID-19 Salgınının Kapadokya Turizmine Etkileri” konuşulacak.

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci, yazarlar ve konuklarıağırlayanNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve dokuzuncusu gerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu olacak olan NEVÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Çoban, IndigoGroup Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Tosun ile Best WestemPremierCappadocia Genel Koordinatörü aynı zamanda Turizm Otel Yöneticileri Derneği İl Temsilcisi Nazif Demir,“COVID-19 Salgınının Kapadokya Turizmine Etkileri” üzerine konuşacak.

9 Haziran 2020Salıgünü saat: 21:00’dehttps://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri  kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel