GenelNevşehir

NEVÜ Rektörü Aktekin, ÖSYM Başkanı Aygün ile Görüştü

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, ÖSYM tarafından 14 Haziran 2020 Pazar günü düzenlenecek Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı ve 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi ÖSYM sınav merkezi koordinatörleriyle toplantı yaptı. 

COVID-19 salgın tedbirleri dolayısıyla telekonferans yöntemi ile gerçekleşen toplantıya,  NEVÜ Rektörü ve aynı zamanda ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörü de olan Prof. Dr. Semih Aktekin ve 81 ÖSYM sınav merkezi koordinatörleri katıldı.

Toplantıda, ÖSYM tarafından 14 Haziran 2020 Pazar günü düzenlenecek MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı ve 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan YKS sınavları dolayısıyla yeni alınan kararlar ve salgın nedeniyle alınan tedbirlere değinilindi.

Üniversite olarak sınavlarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını belirten Rektör Aktekin, her iki sınava girerek tüm adaylara başarılar diledi.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel