GenelNevşehirSpor

Nevşehir Belediye Spor Sosyal Mesafeye Uyarak Antrenmanlara Başladı

Tff 3. Lig 3. gurup takımlarından Nevşehir Belediye Spor, yeni tip coronavirüsü (Covid-19) salgını nedeniyle liglere verilen aranın ardından antrenmanlara başladı

Nevşehir Belediye Spor Futbol Takımı, yeni tip coronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle antrenmanlarına sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yapıldı.

Kırmızı Beyazlı futbolcular, liglerin ertelenme kararının alınmasının ardından teknik direktör Taner Öcal’ın hazırladığı program çerçevesinde, izinli oldukları sürece bireysel antrenmanlar gerçekleştirdi.

coronavirüsü önlemleri nedeniyle TFF. Liglere ara verilmesinin ardından zorunlu izne çıkan Nevşehir Belediye Spor ilk çalışmasını yaptı. Nar Tesisleri’nde coronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarının uygulandığı antrenmanda futbolcular. Teknik Direktörümüz Taner Öcal ve sağlık ekibi ile kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

Teknik Direktörümüz Taner Öcal yönetimimde gerçekleştirilen ve koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarının uygulandığı antrenman, ısınma hareketleriyle başladı.Oyuncular, kuvvet, dayanıklılık ve koşu çalışmasıyla antrenmanı tamamladı.

Nevşehir Belediye Spor cumartesi günü yapacağı çift antrenmanla çalışmalarına devam edecek.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel