GenelNevşehir

Burunkaya’dan Türkiye Kamu Sen üyeleri için önemli kazanım

Nevşehir’in çalışkan sendikacılarından Türk Büro Sen Nevşehir Şube Başkanı Mehmet Burunkaya, hem kendi hem de Türkiye Kamu Sen üyeleri için önemli bir anlaşmaya imza attı.

Nevşehir il merkezinde yaklaşık 6 yılı geçkin süredir hizmet veren Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sahibi Tuğran Paslanmaz ve Muhasebe Müdürü Derya Civacı ile bir araya gelerek ön görüşmelerde bulunan Mehmet Burunkaya, yapılan görüşmeler neticesinde Türkiye Kamu Sen üyelerinin refahı için protokol imzaladı. Yapılan protokol ile birlikte İl genelinde ki Türkiye Kamu-Sen’in tüm üyelerine Özel Diş teli hariç bütün ürün ve hizmetlerde yüzde 10 indirim anlaşmasına varıldı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Türk Büro Sen Nevşehir Şube Başkanı Mehmet Burunkaya, Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile vardığımız mutabakatlar sonucunda Tüm Türkiye Kamu-Sen Üyelerine Özel önemli indirimler sağladık. Bu kazanım Tüm üyelerimize hayırlı olsun. Ayrıca Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yetkililerine de teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel