Genel

NEVÜ’de “TÜBİTAK 2219- Yurt Dışı Doktora Sonrası Araştırma Bursu Deneyimi” Konuşulacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında, “TÜBİTAK 2219- Yurt Dışı Doktora Sonrası Araştırma Bursu Deneyimi” konuşulacak.   

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci, yazarlar ve konukları ağırlayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve onikincisi gerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu, Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Murat Şengül ve Dr. Öğr. Üyesi Kübra Şengül olacak. Doç. Dr. Murat Şengül ve Dr. Öğr. Üyesi Kübra Şengül,  “TÜBİTAK 2219 – Yurt Dışı Doktora Sonrası Araştırma Bursu Deneyimi” üzerine konuşacak.   

18 Haziran 2020 Perşembe günü saat: 21:00’de https://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri  kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel