GenelNevşehir

NEVÜ’de “Sosyal Bilimlerde Veritabanları, Indeksler ve Uluslararası Yayın Süreci” Konuşulacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında,“Sosyal Bilimlerde Veritabanları, Indeksler ve Uluslararası Yayın Süreci”konuşulacak.

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci, yazarlar ve konuklarıağırlayanNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve ondördüncüsügerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu,NEVÜ Turizm Araştırmaları Enstitüsü öğretim üyesi Doç. Dr. Bekir Bora Dedeoğluolacak. Doç. Dr. Bekir Bora Dedeoğlu, “Sosyal Bilimlerde Veritabanları, Indeksler ve Uluslararası Yayın Süreci”” üzerine konuşacak.   

25 Haziran 2020Perşembegünü saat: 21.00’dehttps://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri  kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel