Genel

Vali Sezer Becel, yoksul ve bakıma muhtaç aileleri evlerinde ziyaret etti

Vali Sezer Becel, İlimiz Merkez 350 Evler Mahallesinde oturan yardıma muhtaç Ağar ve Gökdemir ailelerini evlerinde ziyaret etti.

            Ağar ve Gökdemir ailelerini evlerinde ziyaret eden Vali Sezer Becel, onlarlabir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

            Vali Sezer Becel; “Yakınımızda bulunan fakiri, fukarayı ve zorda kalanları takip ederek yardım elini uzatmalıyız. Sosyal devlet olmanın ilkesi gereği devlet olarak zorda kalan ve bakıma muhtaç olan vatandaşlarımızı tespit ederek onların her türlü ihtiyaçlarını imkânlar nispetinde karşılamamız gerekiyor. Valilik ve kamu kurum ve kuruluşları olarak vatandaşlara en güzel hizmeti sunmak için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermeliyiz. Bize evini açan Ağar ve Gökdemir ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi ve buradaki ailelere çeşitli hediyeler verildi.

            Ağar ve Gökdemir aileleri ise, Vali Sezer Becel’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, kendilerine ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

            Vali Sezer Becel’inziyaretlerinde; Vali Yardımcısı Aydın Abak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Hüsamettin Ellialtıda hazır bulundu.

Nevşehir Ana Haber
''Hayallerimizin Şehri İçin''

    You may also like

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    More in:Genel